O Firmie

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych RUSIECKI powstało w 1986 roku. Stopniowo wraz z rozbudową bazy technicznej zwiększyliśmy zakres wykonywanych usług w dziedzinie budownictwa zarówno hydrotechnicznego jak i ogólnego, a także w zakresie sieci i instalacji technologicznych.

Z dniem 1 czerwca 2022 r. nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

NR KRS 0000966999

NIP 955-256-46-27

REGON 522172872

Wykwalifikowana kadra

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną oraz doświadczonymi pracownikami tj: monterzy instalacji i konstrukcji (spawacze, hydraulicy, elektrycy), pracownicy ogólnobudowlani (m.in.: zbrojarze, brukarze, cieśle), operatorzy sprzętu budowlanego, kierowcy, nurkowie – co pozwala nam zagwarantować wykonanie zleconych nam zadań w sposób rzetelny i fachowy.

Zatrudnienie

Przeciętne zatrudnienie wynosi ponad 100 osób. Zaplecze techniczne w postaci nowo wybudowanej hali produkcyjnej oraz maszyn i urządzeń niezbędnych do świadczenia usług stanowi doskonałą podstawę do kompleksowej realizacji zadań.

100
Przeciętne zatrudnienie wynosi ponad 100 osób

Wysoki Standard

Wszelkie powierzone nam zlecenia realizujemy fachowo i terminowo z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz zachowaniem wysokich norm jakościowych, co znajduje potwierdzenie w referencjach wystawianych przez naszych Zleceniodawców. Z dużą starannością dbamy o to, aby nasze usługi odznaczały się najwyższą jakością zgodne z najlepszymi, europejskimi standardami – korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań technicznych i materiałowych.

UDT
Posiadamy decyzję UDT na wytwarzanie, modernizację oraz naprawy rurociągów przemysłowych do gazów i cieczy

Potwierdzona Jakość

Posiadamy decyzję Urzędu Dozoru Technicznego na wytwarzanie, modernizację oraz naprawy rurociągów przemysłowych do gazów i cieczy oraz Certyfikat  Zakładowej  Kontroli Produkcji wyrobów  konstrukcji stalowych  zgodnie z obowiązującą normą EN 1090-1 – certyfikacja w spawalnictwie. Ponadto Przedsiębiorstwo posiada doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC w sposób kompleksowy wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej.

FIDIC
Inwestycje przprowadzamy w oparciu o FIDIC

Gwarancja

Gwarancję powodzenia podejmowanych przedsięwzięć stanowią między innymi wiedza, doświadczenie, umiejętności oraz zaangażowanie kluczowych pracowników firmy.

EN 1090-1
Certyfikacja Zakładowej Kontroli Produkcji wyrobów konstrukcji stalowych zgodnie z normą EN 1090-1

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Sp. z o.o.
ul. Szczawiowa 69A, 70-010 Szczecin
NIP 955-256-46-27, REGON 522172872 KRS:0000966999

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami,
91 462 48 75 / biuro@puh-rusiecki.pl
lub

Przejdz do strony kontakt ›
Trwa ładowanie